قیمت پنجره دوجداره فولکس واگنی

پنجره دوجداره فولکس واگنی

چنانچه به دنبال قیمت پنجره دوجداره فولکس واگنی و به طور کلی میخواهید بدانید پنجره دوجداره فولکس واگنی چیست و چه مزایا و معایبی دارد، در ادامه این مقاله با ما همراه باشید:

پنجره فولکس واگنی را می توان در حال حاضر یکی از پرطرفدارترین انواع پنجره به شمار آورد که در زمینه ساخت انواع ساختمان، ویلا و... استفاده شده و زیبایی خاصی به بنای مورد نظر خواهند بخشید. این پنجره ها در کنار زیبایی خاصی که داشته از کیفیت و مقاومت بالایی نیز برخوردار می باشند و این موضوع باعث شده است که امروزه در ساختمان سازی استفاده از این نوع پنجره بیشترین استفاده را داشته باشد.

 

جهت استعلام قیمت با ما در تماس باشید:

09114525816


این نوع از پنجره ها اگر چه شباهت بسیاری به پنجره های کشویی داشته اما با توجه به آن که نحوه باز شدن درب های آن ها همچون خودروی فولکس واگن به شکل ریلی است به پنجره دوجداره فولکس واگنی معروف شده اند. عایق بندی این پنجره ها در سطح بسیار مطلوبی می باشد و می توان گفت که برای پنجره های کشویی جایگزینی ایده آل محسوب می گردند. پنجره دوجداره فولکس واگنی در ساخت خود از یراق آلاتی گران قیمت بهره برده است. پنجره دوجداره فولکس واگنی در انواع تمام اتومات، نیمه اتومات و اتومات قابل تهیه خواهد بود.

 

 

بررسی تفاوت های میان پنجره دوجداره فولکس واگنی با پنجره های کشویی

 

 1. یکی از تفاوت های اصلی این دو نوع پنجره با یکدیگر، نحوه باز و بسته شدن است. پنجره دوجداره فولکس واگنی در حالت بسته همچون پنجره لولایی است و تنها در زمان باز شدن به طرف عقب حرکت خواهد داشت و پس از قرارگیری بر روی ریل حرکتی کشویی دارد. این در حالی است که در پنجره دوجداره کشویی حرکت لنگه بازشو کاملا بر روی ریل تعبیه شده بر روی پروفیل فریم صورت می گیرد.
 2. از دیگر تفاوت های میان پنجره دوجداره فولکس واگنی و پنجره دوجداره کشویی می توان به میزان عایق بندی آن ها اشاره نمود. در پنجره های فولکس به دلیل نوع مکانیسم بسته شدن، لنگه بازشو کاملا به فریم چفت می شود از این رو به نسبت پنجره کشویی دارای عایق بندی بالاتری است.
 3. تفاوت در قیمت نیز یکی دیگر از موارد متفاوت ساختن این دو پنجره از یکدیگر است. در واقع قیمت پنجره فولکس واگنی در سایز و ابعاد استاندارد در مقایسه با قیمت نمونه های کشویی به دلیل استفاده از نوع یراق متفاوت، بالاتر می باشد.


مزایای پنجره UPVC فولکس واگنی


پنجره های دوجداره فولکس واگنی دارای مزایای بسیاری می باشند که در ادامه آن ها را عنوان خواهیم نمود:

 

 • از مهم ترین مزایای این نوع از پنجره ها این است که بر اثر باز و بسته شدن پنجره فضای داخلی محیط اشغال نخواهد شد و در واقع مزاحمتی برای پرده نصب شده از سمت داخل به وجود نخواهد آورد.
 • یکی دیگر از ویژگی های مثبت پنجره دوجداره فولکس واگنی دوام بالای آن می باشد. در واقع این نوع از پنجره ها با توجه به آن که تهیه شده از متریالی مرغوب می باشند غالبا ماندگاری بسیار بالایی داشته و بر اثر گذشت زمان کیفیت اولیه خود را از دست نخواهند داد.
 • این نوع از پنجره های دوجداره برخلاف پنجره های دوجداره لولایی و کشویی که به دلیل مسائل فنی قابل اجرا در ابعاد بازشو بزرگتر از سایز استاندارد خود نخواهند بود این امکان را داشته تا به نسبت پنجره لولایی از بازشویی با ابعاد بزرگتر برخوردار گردند.
 • پنجره دوجداره فولکس واگنی با توجه به مکانیسم بازشوندگی خاصی که در ساخت آن به کار برده می شود در مقابل انتقال حرارت، آلودگی هوا و صوت یک عایق صددرصدی به شمار خواهد رفت.
 • این نوع از پنجره ها تا زاویه 45 درجه قابل باز شدن خواهند بود.
 • از دیگر مزایای پنجره دوجداره فولکس واگنی می توان به سهولت در شستشو، قابلیت ضد رطوبت و نیز مقاومت در مقابل باد، باران و طوفان اشاره نمود.
 • با توجه به یکسان بودن پروفیل مورد استفاده در ساخت پنجره دوجداره فولکس واگنی با پنجره های لولایی، بر روی پروفیل بازشو و فریم این نوع از پنجره نیز لاستیک وجود خواهد داشت و از این رو به خوبی عملیات هوابندی و آب بندی در آن انجام می گردد. علاوه بر آن قطعات و زبانه های مقابل به کار برده شده بر روی یراق آلات این پنجره سبب خواهد شد که لاستیک ها هر چه بیشتر روی سطح پروفیل فشرده شوند و در نتیجه فیتینگ بیشتری صورت خواهد گرفت. به نوعی در این پنجره ها با بسته شدن درب، قفل ها در چهار جهت درگیر شده و فیتینگ کاملی ایجاد خواهد شد.

 

معایب پنجره فولکس واگنی


اگر چه این پنجره ها به خوبی توانسته به واسطه کیفیت بالا و ظاهر جذاب و زیبا نظر افراد بسیاری را به خود جلب نمایند اما برخی از افراد قیمت بالای این محصول را به عنوان عیبی بزرگ برای این نوع پنجره می دانند؛ این در حالی است که کیفیت بسیار مطلوب و نیز دوام بالای این پنجره ها به خوبی قیمت بالای آن ها را توجیح خواهد نمود و در واقع شما با خرید این نوع پنجره ها و صرف هزینه ای بیشتر کاملا خیال خود را از بابت پنجره های ساختمان مورد نظر راحت ساخته و دیگر نیازی به تعویض آن ها نخواهد بود. از این رو انتخاب این پنجره ها کاملا از نظر اقتصادی در دراز مدت مقرون به صرفه خواهد بود.


طریقه نصب پنجره دوجداره UPVC فولکس واگنی

 

در صورت نصب دستگیره پنجره دوجداره فولکس واگنی به صورت پایین بسته، برای باز شدن پنجره نیاز است که ابتدا در سمت خط افقی حرکتی 90 درجه داشته و در نهایت باز شدن آن به صورت دو حالته و 30 درجه از بالا انجام گردد.


قفل امنیتی پنجره با حرکتی 45 درجه ای به سوی بالا آزاد خواهد شد و از سمت پایین لنگه بازشو به درون ریل می رود و پس از آن حرکت دو طرفه و به صورت کشویی امکان پذیر خواهد بود.
برای بستن درب پنجره نیز تنها نیاز خواهد بود که لنگه بازشو را در راستای بسته شدن به حرکت درآورید. پایین باز شده بسته به نوع یراق آلات مورد استفاده در آن به طور خودکار و یا به کمک دست حرکتی به سوی درون فریم خواهد داشت.


از طریق چرخاندن دستگیره و یا باز هم به کمک دست بخش بالایی نیز به طرف داخل حرکت داشته و در نهایت درب پنجره دوجداره فولکس واگنی بسته خواهد شد.


به منظور دوام هر چه بیشتر یراق آلات این نوع از پنجره ها بهتر است نصب این نوع پنجره به گونه ای انجام شود که در زمان باز نمودن پنجره، بخش پایینی آن کاملا از چارچوب خارج شده و بر روی ریل قرار گیرد چرا که در غیر این صورت ریل فشار بسیاری را متحمل می گردد.

 

قیمت پنجره دوجداره فولکس واگنی

 

قیمت پنجره دوجداره فولکس واگنی به چند عامل بستگی دارد:

 1. نوع یراق
 2. برند پروفیل
 3. ابعاد
 4. جنس یراق

1. نوع یراق:

 در سه مدل دستی، نیمه اتومات و اتومات ساخته می شود که پنجره فولکس واگنی اتوماتیک با بهترین مدل بازشو، بیشترین قیمت را به خود اختصاص می دهد.

2. برند پروفیل:

 با توجه به پروفیل آن تعیین کننده قیمت آن می باشد.

3. ابعاد:

عرض بازشوی این مدل پنجره به صورت استاندارد 150 سانتی متر و به ارتفاع 210 سانتی متر است. در این ابعاد بالاترین کارایی و طول عمر را خواهد داشت. با تغییر این ابعاد و با توجه به طول بازشو پروژه منجر به افزایش یا کاهش قیمت متعارف آن خواهد شد.

4. جنس یراق:

کشور سازنده و برند یراق نیز از دیگر عوامل تأثیر گذار قیمت نهایی پنجره فولکس واگنی می باشند.

برای مشاوره بیشتر و استعلام قیمت پنجره دوجداره بر اساس پروژه خود می توانید با متخصصین ما در ارتباط باشید.

کاتالوگ گیل پارس

 • کارخانه: گیلان، لاهیجان، میدان شیخ زاهد، کارخانه گیل پارس
 • دفتر فروش گیلان: کمربندی لنگرود به سمت لاهیجان، جنب کارخانه چای جم
 • 09114525816
 • 013-42426636

جهت استعلام قیمت درب و پنجره دوجداره، بر روی تصویر کارشناس کلیک فرمائیـد.

استعلام قیمت
Close and go back to page